Bora Zemani i habiti të gjithë me postimin e fundit, shfaqet si asnjëherë tjetër më parë

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan Telalli.info.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur si rrallëherë pa grim, por edhe e tillë po duket shumë bukur./Telalli.info/