Kiara i bashkohet trendit për t’u veshur si ‘barbie’, kaq bukur po i rri fustani asaj

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, u bë shumë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania.

Ajo aty gjeti dashurinë, ku edhe u martua me këngëtarin, Luiz Ejlli, shkruan Telalli.info.

Tashmë Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Me fotografitë e fundit ajo ka treguar se i është bashkuar trendit për t’u veshur si ‘barbie’ dhe po duket shumë bukur./Telalli.info/