Tuna e bën një gjë të pazakonshme, zbulon publikisht një sekret të “madh” të saj

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo ka zbuluar se cili është ushqimi i saj i preferuar.