Shyhretja shkon në dasmë e veshur me fustan deri në fund të këmbëve, po duket më nuse se nusja

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Këngëtarja është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.