Totalisht e papritur: Dhurata Dora zbulon se është shtatzënë, ekspozon barkun e fryrë

Dhurata Dora, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Ajo vazhdimisht ka sjellë projekte të reja, duke qenë kështu gjithnjë e më afër publikut të saj, shkruan Telalli.info.

Duke qenë se është pjesë e ekranit dhe koncerteve, ajo detyrimisht do të kujdeset për pamjen dhe stilin e saj të veshjes.

Por, ajo që ka rënë në sy në një paraqitje të fundit, është barku i saj i fryrë, gjë që nxiti dyshimet se këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Megjithatë, në lidhje me këtë ҫështje këngëtarja nuk ka reaguar ende./Telalli.info/