Sara e Bardhit në pritje të ëmbël, zbulon simptomat interesante të shtatzënisë

Dy ish-banorët e ‘BBV3’ Sara Gjordeni dhe Bardhi krijuan një romancë brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri.

Pak ditë më parë dyshja dha lajmin e ëmbël për publikun teksa rrëfyhen se janë në pritje të një bebushi dhe se së shpejti do të bëhen prindër.

Sakaq, ditën e sotme, Sara Gjordeni ka krijuar një pyetësor në rrjetin e saj social të Instagramit teksa është pyetur dhe rrëfyer për gjëra nga më të ndryshmet, nisur që nga ‘Big-u’ deri tek shtatzënia e saj, simptomat e shtatzënisë e deri tek preferencat e gjinisë që Bardhi do për bebushin.

Fillimisht ajo është shprehur se ka tension të ulët dhe marramendje, ethe dhe një uri të papërshkrueshme.