Armondes i ndodh e papritura dhe pendohet keq për këtë veprim që ka bërë

Armonda është blogerja e cila u bë e njohur në publik bashkë me partnerin e saj Flamurin.

Ata sjellin pamje të shumta nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi Armonda ka treguar se në Gjermani ka pasur ndryshim të motit ku nga 28 gradë janë rikthyer temperaturat dimërore duke rënë edhe borë.

‘Edhe cka ma e keqja gjatë kohës që u kan moti i mirë i kam ndrru gumat e dimrit dhe i ndrrova të veres po ma mirë ish kanë me i pas lanë’ ka shkruar ajo krahas videos fotos.