S’ka më dilema: Zbulohet e vërteta për të cilën u pezullua emisioni i Gani Gërmisë

Përfundimisht, zbulohet e vërteta për të cilën u pezullua emisioni i Gani Gërmisë.

Gani Gërmia kishte për të mbajtur emisonin edhe këtë javë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Por komediani e anuloi për shkak të disa pakënaqësive nga banorët e tjerë.

Një prej tyre ishte edhe Buci, i cili tregoi se pse nuk vendosi të marrë pjesë në emision: “Mua më tha dhe më premtoj se do të jem personi i dytë nga të ftuarit në emisonin e tij, më pas e kuptova dhe e pash veten në ligë të tretë në fund”.

Më pas Ganiu shtoi: “I kam thënë Bucit se këtij projekti i duhesh, më pas kam biseduar me Lindën dhe Metin, ajo ka qenë për po, por atë ditë ke keq emocionalisht, më pas e mora Domenikun në vend të saj, gjatë ditës i thash Bucit dhe Metit a dëshironi të vini si analista. Dhjetë minuta para emisonit dhe ndodhi ajo që e patë e kuptuat”.