Leonora po e mbështet këtë bukurosh të Big Brother VIP Kosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan Telalli.info.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se po e përkrahë Bleron në Big Brother VIP Kosova. /Telalli.info/