Si rrallëherë, Leonora Jakupi zbulon gjoksin e saj me këtë veshje (VIDEO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur bukur, por ka ekspozuar paksa gjoksin.