Majlinda shfaqur e veshur si një zonjë e rënd, Majku do të pendohet sinqerisht që është ndarë nga ajo

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur krejt zi dhe po duket tejet atraktive.