Arbenita ja kthen të pasmet aparatit, bën lëvizje super provokuese

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli dhe Fero kanë qenë kryetemë kohëve të fundit.

Tani, pasi ish-reperi Fero, tash i njohur me emrin e tij te ri Khattab, i është përkushtuar fesë islame duke e lënë profesionin si reper, ish-gruaja e tij Arbenita ka vazhduar jetën e saj normale.

Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super hot.

Me fustan të ngushtë dhe provokues, Arbenita shfaqet zjarr ne këto imazhe.

Pozicioni i saj në këto foto do t’i shkrijë meshkujt.