Si reagoi Trixa pas Donaldi dhe Bora u martuan?

Gjatë premierës së filmit më të ri “ 5 herë jo”, u kërkua edhe një martesë. Ishte Donaldi ai i cili i propozoj moderatores Bora Zemani martesë duke u ulur në gjunjë.

Emocionet më të mira patjetër se përcollën edhe tek fansat e tyre, por më së shumti të ata të cilët ishin ‘dëshpëruar’ nga Donaldi gjatë qëndrimit të tij në Big Brother Vip Albania.

Tradhtia e tij ndaj Bora Zemanit, me këngetaren Beatrix Ramosaj mori një jehonë të madhe.

Edhe pse u bë gati dy vite që Bora i fali tradhtin Donaldit dhe vazhduan lidhjen, duket se Trixa ende nuk e ka harruar.

Këtë e dëshmon më së miri kënga “Ma shumë se Ti”, të cilën Trixia ia kishte dedikuar Donaldit pas rikthimit me Boren, ajo ende nuk e ka fshi nga instagrami i saj edhe pse kënga ka kohë që nuk gjendet në YouTube.