Pas daljes nga Bigu, Blero bën një parashikim: Gania ka me dal maksimumi për 10 ditë jashtë shtëpisë

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother, këngëtari Blero është duke qëndruar Live në rrjetin social “TikTok”.

Në një lidhje direkte në TikTok me ish banorët e BBVK, Blero ka thënë se Ganiu ka me dal prej shtëpisë brenda 10 ditëve derisa po komentonte se kë e sheh fitues nga banorët.

“Alba është tu e prit edhe te katërtin, ma para shkoj unë prapë BBV e hi finale se qe shkon Alba ne finale”.

“Finale e shoh veç Edonen dhe Blerandon. Mendoj që Gania ka me dal maksimumi për 10 ditë jashtë shtëpisë”, tha ai derisa po bisedonte me Metin, Vesën dhe Domenikun live në Tik tok.