Shyhretja me fotoshop është bërë më e re se reja dhe vajzat e saj, s’do ta njihni as ju

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, nuk ndalet asnjëherë së sjelluri projekte të reja muzikore.

Por, me pos me këto projekte, ajo përflitet shumë edhe për pamjen e jashtme të saj, shkruan Telalli.info.

Shyhrete Behluli karakterizohet me paraqitjes e saj të bukura skenike, të cilat sikur po bëhen gjithmonë e më të perfeksionuara.

Këngëtarja e njohur, mund të cilësohet si dëshmia e thënies se lashtë se “vitet janë vetëm numra”./Telalli.info/