Luana publikon fotografitë me HOT, ekspzon këtë pjesë të trupit (FOTO)

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht, shkruan Telalli.info.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë me trupin e saj në top formë. /Telalli.info/