Shota i lë nën hije të gjitha vajzat e këtij Big Brotherit dhe atij të kaluarit, po duket më seksi se kurrë

Shota Baraliu është ish-banorja e Big Brother VIP Kosova të edicionit të parë.

Ajo ka qenë një ndër banoret më të zëshme të këtij spektakli.

Shota tashmë është shumë active në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo po duket më e bukur dhe seksi se asnjëherë më parë.