Mimoza Mustafa po mundohet t’i fshehë rrudhat me filtera të Instagramit dhe po ia del shumë mirë

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo po duket bukur, por vërehet se ka përdorur shumë filtera të Instagramit.