Shkurte Fejza i kthehet kohës së vjetër, shfaqet me veshje tradicionale

Shkurte Fejza shkëlqen në ketë veshje tradicionale.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Shkurte Fejza ka ndarë një foto me ndjekësit e saj.

Ajo shihet e veshur në një veshje tradicionale, ku nuk ndaluan as komentet e shumta dhe pozitive për këngëtaren.

Kujtojmë se Shkurta njihet për elegancën në veshjet e saj, madje në çdo dalje televizive ka një stil të veçanet.

Gjithashtu Fejza kishte një agjendë të ngjeshur në ketë verë duke përformuar në mbrëmje të shumta.