Nuk po mund të bëhen rehat, ndahen sërish Getinjo e Viven, reperi shfaqet i lënduar

Getinjo është emër i njohur për të gjithë.

Kjo përshkak të audiencës së madhe që ka pas vetes.

Reperi ka postuar Instastory një selfie dhe ajo që morri vëmendje ishte mbi shkrimi.

“Une sdi me qajt, mu mqan zemra…” ishin disa fjalë mes rreshtave.

Kush e ka lënduar reperin dhe kë po thumbon ai me këto fjalë ende nuk e dimë.

Mos vallë Getinjo dhe Vivien janë ndarë sërish?