Ryva si një damë e vërtetë, është rregulluar bukur e ka veshur pallto të tërën me pupla

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, Ryva Kajtazi po duket si një damë e vërtetë.