Arbana Osmani zhvishet në këto temperatura në minus, del në mes të rrugës me miniq

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit ajo shihet se ka veshur një fund të shkurtër dhe nuk do t’ia di për temperaturat e ulët.