Roberti do të pendohet që është ndarë, Nora shfaqet më seksi se kurrë më parë

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

eta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

 

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo po duket më e bukur dhe më seksi se asnjëherë më parë.