Në muajt e parë të shtatzënisë, sëmuret Kiara, tregon se si e ka gjendjen

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se është ftohur dhe po e kalon atë në kushte shtëpie.