Shkurte Gashi me fustan plotë gurë, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje glamuroze

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me një fustan shumë glamuroz dhe po duket tejet bukur.