Robert Berisha ka vendosur ti djegë çikat me postimin e fundit

Instrumentisti e këngëtari Robert Berisha shumë shpesh nxitë thashetheme rreth jetës së tij private.

Sapo ai shfaqet përkrah dikujt në publik, menjëherë ja “shpikin” një lidhje.

Babai beqar i dy vajzave, ende nuk ka konfirmuar ndonjë romancë dhe duket se thjeshtë po e shijon kohën.

Ndërkohë, ai është në top formë fizike dhe padyshim është një nga beqarët absolutisht më të lakmuar nga gjinia e bukur.