A e mbani mend Kiarën kur ishte 100% bjonde, nuk do ta besoni sa ndryshe dukej

Kiara Tito në kohën kur ishte 100 për qind bjonde.

Kiara Titon është vajza e ekranit, që vit pas viti u bë edhe më e famshme.

Dikur e përfolur si fansja dhe e dashura e Butrint Imerit, Sot Kiara qshtë e martuar me Luiz Ejlljin.

Çifti janë bashkuar në “Big Brother VIP Albania” dhe po e shijojnë lidhjen dhe çdo ditë sëbashku edhe jashtë shout, shkruan Kosovarja.

Dikur Kiara ishte bjonde. A do ti pëlqente Luizit edhe kështu?