Prezantuesja e Big Brotherit niset për një aheng, fustani i saj plot ‘gurë’ mori tërë vëmendjen

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”.

Tashmë ajo është shumë e njohur edhe si prezantuese e Big Brother VIP Kosova.

Në fotografinë e fundit shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur.