Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në pamje, kësaj radhe e paska bërë me shumë shije

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

eta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka ndrequr thonjët.