Pasi Fero u martua, edhe Arbenita bëhet nuse, kaq bukur po duket në të bardha

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur gjatë muajve të fundit në vendin tonë.

Ata tashmë i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Por, të dy tashmë po vazhdojnë jetët e tyre, të ndarë nga njëri-tjetrit, madje ditëve të fundit dolën lajme se Fero është martuar.

Përmes fotografisë së fundit, Arbenita ka treguar se është veshur me të bardha dhe po duket tejet bukur.