Ish e dashura e Stresit i ngrit temperaturat në 100 gradë, provokon rëndë me pozën e fundit

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

E Kejsi në fotografinë e fundit ka provokuar rëndë, duke marrë kështu një pozë shumë ‘hot’.