Pas pauzes që u bë nënë, Eni Koçi paralajmëron rikthimin në muzikë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi po planifikon të rikthehet në muzikës.

Artistja nga Shqipëria e cila pak muaj më parë u bë nënë, ka njoftuar se tashmë është gati për të iu rikthyer obligimieve profesionale.

Ajo së fundmi realizoi një pyetosor në llogarinë e saj në Instagram duke u përgjigjur në disa prej pyetjeve të fansave të saj.

Një prej fansave pyeti se ‘kur do të rikthehet me këngën të re’, në të cilën këngëtarja u përgjigj se kjo do të ndodh shumë shpejt.

Theksojmë që kënga e fundit e këngëtarws është “Ama” që u lansua në maj të vitit 2022.

Pas kësaj, Eni vendosi t’i përkushtohet jetës personale dhe familjes së saj.

Eni dhe partneri i saj reperi Genc Prelvukaj u bën prindër të një vajze në tetor të vitit të kaluar.