Pas ndarjes së bujshme nga Andi, kjo është gjëja që Gresa zgjedh të bëjë vazhdimisht

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimeve, ajo që Gresa po bën më së shpeshti, janë daljet për pije.