Olta s’do t’ia di se është grua e martuar, ekspozon të pasmet pa pikë turpi

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, shkruan Telalli.info

Olta në fotografinë e fundit është shfaqur e veshur me shumë stil.

E në fotografinë e fundit, ajo ka ekspozuar të pasmet e saj gjigante dhe duket në në super formë./Telalli.info/