Xhuli befason ndjekëit e saj, ka vendosur të shfaqet krejt ndryshe nga herat e tjera

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality show ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit, shkruan Telalli.info.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar pamje ku shihet si një zonjë e vërtet dhe duket në top formë./Telalli.info/