Mbesa e Shyhretes publikon pamje e zhveshur dhe po duket super-hot

Eli Martinaj është vajza e madhe e Njomzes, të bijës frizere së këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Eli, u bë e njohur për publikun që kur ishte ende fëmijë,  shkruan Telalli.info.

Sot, ajo është rritur e bërë një zonjushë mjaftë simpatike, madje tejet e ndjekur nëpër rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku i’a ka kthyer të pasmet aparatit dhe po shfaqet në super formë./Telalli.info/