Olta s’do t’ia di se është grua e martuar, ekspozon gjoksin pa pikë turpi

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta vazhdimisht bën postime në të cilat shfaqet shumë provokative.

Një të tillë e ka bërë edhe sonte, duke ekspozuar kështu gjoksin e saj dhe po duket tejet atraktive