Big-Brother1

Lumbardh Salihu e Kader Kicaj tash e disa javë kanë treguar një afrimitet të madh me njëri-tjetrin.

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 kanë qëndruar vazhdimisht bashkë e kanë biseduar për shumë gjëra.

Lumi madje disa herë tentoi edhe t’ia vidhte një puthje në buzë, ndonëse refuzohej nga bukuroshja prizrenase.

Megjithatë, kjo ndodhi së fundmi teksa po shijonin një festë të gjithë në oborrin e shtëpisë.

Derisa po kërcenin, ka qenë Lumbardhi ai i cili ia rrëmbeu një puthje Kaderit, e cila më pas bëri që të reagonin të gjithë të tjerët.

Santiana dhe Alba u çuan dhe po u sillnin rreth oborrit duke bërtitur me entuziazëm: “E pash”.

Ky mbase do të jetë çifti i parë i krijuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.