Nusja e Shpëtim Deskut ka dalë në iftar me shoqe, por vëmendjen mori stili i saj i flokëve

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se ka dalë në iftar me shoqet e saj dhe është stili i saj i bukur i flokëve që mori vëmendjen në këtë pamje.