Ishte shtatzënë e kishte abortuar, Armonda zbulon arsyen prekëse që e bindi t’i heqë 80 kilogramë

Me siguri ju ka rënë në sy ndryshimi i Armondës, një prej personazheve më të komentuara të rrjeteve sociale.

Ajo në një intervistë në “Prive” ka folur për ndryshimin e saj drastik në humbje të peshës si dhe zbuloi për herë të parë arsyen prekëse që e bindi të ndryshojë.

“Më është dashur kohë për t’iu përkushtuar vetes më shumë”, është shprehur ndër të tjera Armonda.

Ndiqni intervistën e saj të plotë në videon e mëposhtme.