Kaq kohë pas daljes nga Big Brother, publikohet videoja e Luizit dhe Kiarës duke bërë dashuri

Luizi dhe Kiara ishin dy prej banorëve më të komentuar të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Ata shpesh merrnin vëmendjen e banorëve dhe shikuesve me situatat që krijonin aty brenda, teksa rihyrjen e Kiarës, ata dukeshin më të lumtur se kurrë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, dyshja pas mbarimit të spektaklit të martën, kanë shijuar një mbrëmje romantike me njëri-tjetrin duke fjetur së bashku në shtrat.

Në një moment Luizi dëgjohet duke i thënë Kiarës: “Nuk je seksi kur bën kështu”, lidhur me qëndrimin e saj mbi një situatë për të cilën diskutonin.

Më poshtë gjeni momentet intime të Luizit dhe Kiarës: