Njihuni me nënën e Big Mamës, ajo po duket më e re dhe më e bukur se e bija

Big Mama publikon foto nga Rusia me nënën e saj.

Këngëtarja njohur Big Mama është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo ka postuar një foto ku ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve të saj.

Në foto shihet e lumtur krahë nenës së saj ku ajo edhe ishte shprehur, “Me nënën time nga Rusia”.