Ngjarje e rëndë: 19-vjeçari vret prindërit dhe vëllain, plagos motrën

Një 19-vjeçar dyshohet se i ka vrarë prindërit e tij dhe vëllain e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martes në Gjermani, Baden-Wurttemberg.

Në këtë krim makabër, e plagosur rëndë mbeti motra e të dyshuarit.

Mediat gjermane raportojnë se rasti ka ndodhur në shtëpinë ku jetonte familja, transmeton Klankosova.tv

Sipas tyre autori i kësaj masakre ka nënshtetësi gjermane dhe italiane.

Motivi i sulmit është ende i paqartë.

Sipas informacioneve nga Prokuroria e Shtetit, 19-vjeçari akuzohet për vrasje të trefishtë pa paramendim dhe një vrasje të mbetur në tentativë.

Ai u arrestua në vendin e ngjarjes