Nënë e dy fëmijëve, por nuk e ndalë provokimin, Tuna ka veshur fundin që ia mbulon vetëm të pasmet

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka veshur një fund shumë të shkurtër dhe po duket tejet provokative.