Adrola, mami më e bukur shqiptare sapo doli nga frizerka dhe po duket si një ‘yll’ i vërtetë

Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe e tillë është shfaqur edhe sonte.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e rregulluar tejet bukur.