Melisa Lleshi nuk e ka ndërmend të ndalet, sapo tregoi se ka bërë edhe një ndryshim në ngjyrën e flokëve

Melisa Lleshi është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar.

Ajo ka qenë pjesë e Përputhen, e më pas edhe e Big Brother VIP Kosova.

Melisa njihet për ndryshimet e shpeshta që i bën me ngjyrat e flokëve.

E së fundmi ajo ka bërë sërish një ndryshim dhe po duket tejet bukur dhe me stil.