Nëna më e bukur shqiptare del e veshur me miniq, po duket mami më seksi që keni parë

Adrola Dushi konsiderohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Edhe pse është nënë, bukurija e saj ka mbetur po aq vezulluese.

Adrola është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur.