Nëna e Kiarës vishet me fustan plot ‘xixa’, po duket më e re se vajza e saj

Kiara Tito është prezantuesja e njohur, e cila imazhin e saj e aktualizoj edhe më shumë gjatë kohës sa ishte në “Big Brother VIP Albania”.

Bukuroshja që në këtë eskperiencë televizive e gjeti dashurinë e jetës, gëzon mjaftë vëmendje.

Së fundi, ajo u përfol për pushimet në Turqi me Luizin, por edhe paraqitjen në një event familjar për festimin e përvjetorit të prindërve.

Tashmë e njohim edhe të ëmën e Kiares që qenka mjaftë e pashme dhe një zonjë elegante.