Motra e Edonës na prezanton me familjen e saj, qenka një familje e kompletuar dhe shumë e bukur

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, Aida, e cila vishet shumë bukur dhe me stil.

Në fotografinë e fundit ajo na ka prezantuar me familjen e saj të bukur.