Motra e Arbenitës, ish-balldëzka e Feros qenka një zonjë e vërtetë, kaq bukur po duket sonte

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi të motrës së saj, e cila qenka një zonjë e vërtetë.